Náš príbeh

Príbeh modrej značky Naša filozofia

O vzniku a misii

Spoločnosť Max Sport vznikla v roku 2005 so zámerom vyvíjať a vyrábať doplnky výživy na Slovensku. Max Sport sa špecializuje na vývoj, výrobu a predaj kvalitných doplnkov výživy určených pre širokú športujúcu verejnosť. V spojení s technológmi, fyziológmi, športovcami a odborníkmi na výživu sme si stanovili cieľ - vytvárať a vyrábať kvalitné a zároveň cenovo dostupné produkty pre každého.

Produkty Max Sport vám pomôžu v dodržiavaní zdravého životného štýlu, dodajú vám potrebné nutričné látky, vitamíny & minerály, zrýchlia regeneráciu a pripravia vás na nové výzvy.

Maxsport a dobrá energia

Úprimne ďakujeme za návštevu webu Maxsport, vážime si tvoj záujem a chceme si získať aj tvoju dlhodobú priazeň. Vo firme Maxsport, aj v našich produktoch prúdi dobrá energia. Vyskúšaj produkty Maxsport a pocíť tú energiu aj ty. Radi sa o ňu s tebou podelíme. Nemáme radi stres a neženieme sa za vidinou čo najvyššieho zisku.

S dôrazom na kvalitu

Robíme lebo chceme, nie preto, že musíme. Všetky naše produkty: Protein bar, ROYAL PROTEIN, Protein Cake, Protein Kex, Protein Shake, Slim Zone, Fit Kid, Legalized Protein, Protein Pasta, RAW Paleo A RAW Paleo Protein tvoríme s láskou, vášňou a dôrazom na kvalitu. Zákazníci to OceŇUJÚ, radi sa k našim produktom vracajú a my im za to ďakujeme.