Lifestyle

Novinky Sociálne siete
Maxsport - NAKŔMTE SVOJE SVALY S NAŠIMI PROTEIN BARS
Zobraziť celý článok

NAKŔMTE SVOJE SVALY S NAŠIMI PROTEIN BARS

Zimné obdobie mnohí využívajú ako prípravu na leto – formovaním tela do plaviek, alebo tento čas trávia tréningom na rôzne športové podujatia, ktoré sa konajú počas roka. Lucia Javorčeková nie je výnimkou. Preto sme sa spolu s ňou a našou Proteínkou vybrali do fitness centra Fit&Co pri nákupnom centre Eurovea.

Maxsport - NAŠE PRODUKTY KŔMIA SVET
Zobraziť celý článok

NAŠE PRODUKTY KŔMIA SVET

CHCEME SA S VAMI PODELIŤ O VEĽKÚ RADOSŤ! v minulom roku SME PREDALI Až 1 000 000 kg ZDRAVÝCH SNACKOV NA SLOVENSKU, V ČESKU A V ĎALšÍCH 38 KRAJINÁCH SVETA. Len PROTEínových tyčiniek sme predali neuveriteľných 400 000 KG, čo je približne také množstvo, ako keby ste vedľa seba postavili 80 slonov :-)

Maxsport - TYČINKA INŠPIROVANÁ ODŠŤAVOVANÍM
Zobraziť celý článok

TYČINKA INŠPIROVANÁ ODŠŤAVOVANÍM

Milujete zdravé čerstvé šťavy? My rozhodne tiež! Spolu s DJ Tagerom a našim šéfkuchárom Gabom sme sa zamerali na benefity odšťavovania. Vieme, že šťavy sú super zdravé, super chutné a majú veľa vitamínov a minerálov. My sme sa kvalitným odšťavovaním inšpirovali a vytvorili pre vás nový Raw Juicer!

Maxsport - VĎAKA TYČINKÁM HVIEZDOU SLOVENSKÉHO BIZNISU
Zobraziť celý článok

VĎAKA TYČINKÁM HVIEZDOU SLOVENSKÉHO BIZNISU

Spoločnosť vybudovali so základným krédom správne identifikovať dopyt, využívať príležitosti, myslieť neohraničene a sústrediť sa na svoju prácu, nie na druhých. V posledných rokoch sa sústredili najmä na nasadenie, inovácie a výber správnych ľudí. Snaha sa vyplatila a spoločnosť MaxSport si z  oceňovania Diamantov slovenského biznisu 2017 odniesla 2. miesto.